Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Генератори водню ГВЧ-6Д призначені для отримання водню вищої чистоти, що використовується для живлення аналітичних приладів (хроматографів, газоаналізаторів тощо). Отриманий водень зазвичай використовують для живлення полум'яно-іонізаційних детекторів.

Основними особливостями генератора чистого водню ГВЧ-6Д є: вбудована система водопідготовки з контролем чистоти води, що заливається в бак, система контролю вологості водню, система захисту від розгерметизації газових ліній, індикація вихідного тиску, продуктивності приладу, напруги на електролізному модулі та ін. продовжити термін служби модуля – серця приладу.

Система контролю вологості вихідного водню інформує оператора про необхідність прожарювання фільтрів, що запобігає можливості попадання вологи у вихідну лінію.

Система контролю розгерметизації блокує генерацію водню при виникненні значної течі в системі генератор-хроматограф.

Компанія «Хімелектроніка» пропонує до продажу генератори водню в широкому асортименті. Як виробник, ми гарантуємо високу якість приладів, а також доступні ціни на генератори водню та іншу продукцію.

Технічні характеристики

tr>

Чистота водню в перерахунку на сухий газ, % про 99,995

Концентрація водяної пари при 20°С та 1 атм, не більше, ppm

5

Сумарна продуктивність по водню, наведена до нормальних умов, л/год.

Діапазон вихідного тиску водню, що задається, ати

від 1,5 до 6,1 ати

Стабільність вихідного тиску водню, не гірша, ати

±0,02

Час встановлення робітника режиму, не більше, мін

30

Обсяг дистильованої, що заливається води, л,

1,0

Витрата дистильованої води , не більше, л/година

0,01

Споживання води, г/л водню

1,6

Середній ресурс змінного картриджа деіонізаційного фільтра (при максимальній продуктивності та однозмінній роботі) не менш 1 рік

Середня споживана потужність:

в стаціонарному режимі, не більше, ВА,

>

150

максимальна (при запуску), не більше, ВА,< /p>

200

Габаритні розміри генератора, (ширина x глибина x висота ), не більше, мм,

190х530х440

Маса генератора. не більше, кг,

13

Робочі умови:

температура навколишнього повітря, °С,

від +10 до +35

живлення від однофазної мережі змінного струму напругою, В,

220 (+10 –15)%

і частотою, Гц

50±1

Генератор електробезпеки відповідає вимогам

класу 1, тип Н згідно з ГОСТ 12.2.025-76

Пристрій та принцип роботи

Водень у генераторі виходить електролізом очищеної води в електролізері, виконаному на твердому електроліті - іонообмінній полімерної мембрани. Електроди електролізера - титанові, розділені ізолюючими прокладками з киснестійкого матеріалу. Заправляється генератор дистильованою водою. Кількість води в живильному баку контролюється датчиками рівня, а чистота води, що заливається, вбудованим кондуктометром. У приладі забезпечується періодична циркуляція води з очищенням у картриджі деіонізаційного фільтра.

В електролізері вода розкладається на кисень та водень, які виходять із нього окремо. Кисень скидається в атмосферу через бак, що живить. Водень надходить у сепаратор, де відбувається первинне відділення від води. Повернення води з сепаратора в бак, що живить, здійснюється через електромагнітний клапан при досягненні води в сепараторі певного рівня. Дана схема побудови приладу дозволяє забезпечити безперервну роботу генератора з дозаправкою «на ходу». Потім водень проходить через фільтри тонкого очищення, де відбувається його остаточна осушка.

На виході генератора встановлено електронний датчик тиску, результати вимірювання якого використовуються для індикації (на дисплеї) та регулювання тиску в лінії споживача.

< Для запобігання аварійній ситуації при виникненні «пробок» у внутрішніх комунікаціях приладу до сепаратора підключений датчик граничного тиску, спрацьовування якого відбувається при тиску близько 6,5 атм. Одночасно припиняється електроліз та з'являються сигнали про аварійну ситуацію.

Генератор оснащений системою контролю вологості водню, що запобігає попаданню вологи у вихідну лінію.

Генератор здійснює функцію контролю розгерметизації газових ліній. При виникненні течі в процесі роботи генератор припиняє генерувати водень за хвилину.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Генератор чистого водню ГВЧ-6Д

Артикул: 03482
Ціну уточнюйте
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Дізнатися ціну

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.

«Нововю поштою» по Україні  

Кур'єром по Києву  

Більше інформації про доставку

Оплата кур'єру або післяплата.

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Вгору